458 Gustavsberg "Pyro" 6 delar

8310a_8dc5fb26773efcd_med.jpeg
  • 8310a_8dc5fb26773efcd_sm.jpeg
  • 8310b_8dc5fb268f6a50f_sm.jpeg
  • 8310c_8dc5fb26a8448a9_sm.jpeg
  • 8310d_8dc5fb26c093a5e_sm.jpeg
  • 8310e_8dc5fb26d9e9bfb_sm.jpeg
  • 8310f_8dc5fb26f38c6a7_sm.jpeg
  • 8310g_8dc5fb270d49846_sm.jpeg
  • 8310h_8dc5fb27277be21_sm.jpeg
  • 8310i_8dc5fb274297b49_sm.jpeg
  • 8310j_8dc5fb275e600f8_sm.jpeg
  • 8310k_8dc5fb27791aa57_sm.jpeg
  • 8310l_8dc5fb27912b763_sm.jpeg
  • 8310m_8dc5fb27aabe707_sm.jpeg

Smörterrin, no: 49.

Fat no: 22.

Fat no: 21, med nagg.

Fat, no: 19.

Fat, no: 50.

  • Condition:Bruksslitage.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK