499 Blomlåda gjutjärn, 1900-tal

8351a_8dc605409763fd5_med.jpeg
  • 8351a_8dc605409763fd5_sm.jpeg
  • 8351b_8dc60540b830994_sm.jpeg
  • 8351c_8dc60540d4b34a5_sm.jpeg
  • 8351d_8dc60540f31f89b_sm.jpeg
  • 8351e_8dc605411466db4_sm.jpeg
  • 8351f_8dc6054130f5c09_sm.jpeg
  • 8351g_8dc6054152fd645_sm.jpeg

Insats plåt.

  • Condition:Bruksslitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:H 15 cm, B 35 cm, D 14 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)219 SEK