544 Barnvagn Emmaljunga, 1900-tal

8396a_8dc607a63e582c7_med.jpeg
  • 8396a_8dc607a63e582c7_sm.jpeg
  • 8396b_8dc607a65996346_sm.jpeg
  • 8396c_8dc607a67a57bd9_sm.jpeg
  • 8396d_8dc607a6a0ebaca_sm.jpeg
  • 8396e_8dc607a6bf0ce0e_sm.jpeg
  • 8396f_8dc607a6d77ee74_sm.jpeg
  • 8396g_8dc607a6f23f95b_sm.jpeg
  • 8396h_8dc607a7120e370_sm.jpeg
  • 8396i_8dc607a732e12df_sm.jpeg
  • 8396j_8dc607a751992a2_sm.jpeg
  • 8396k_8dc607a778d1409_sm.jpeg
  • 8396l_8dc607a7a1672df_sm.jpeg
  • 8396m_8dc607a7c3944e7_sm.jpeg
  • 8396n_8dc607a7e610a8b_sm.jpeg
  • 8396o_8dc607a7ffa5697_sm.jpeg

Mocca-klädd.

  • Condition:Bruksslitage.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK