Månadsauktion 2024-03-31

Visning: 

Torsdag 28 Mars 10:00-18:00. 

Lördag 30 Mars 10:00-14:00.

Söndag 31 Mars 10:00-12:00.

Månadsauktion 2024-03-31
Closed
Eldkorg järn
492
Eldkorg järn
Final bid200 SEK
Closed
Skänkskåp allmoge, 1700-1800 tal
493
Skänkskåp allmoge, 1700-1800 tal
Final bid450 SEK
Closed
Barnsäng "Bil"
495
Barnsäng "Bil"
Final bid50 SEK
Closed
Överlakan med spets, 8 stycken
496
Överlakan med spets, 8 stycken
Final bid200 SEK
Closed
Karmstolar Carl Larsson stil, 1 par, 1900-talets första hälft
498
Karmstolar Carl Larsson stil, 1 par, 1900-talets första hälft
Final bid1,200 SEK
Closed
Bord 1940-1950 tal
499
Bord 1940-1950 tal
Final bid400 SEK
Closed
Arkivskåp teakfaner, 2 stycken, 1960-tal
500
Arkivskåp teakfaner, 2 stycken, 1960-tal
Final bid350 SEK
Closed
Stolar Leksands-modell, Bengt Olsson Söräng, 6 stycken
494
Stolar Leksands-modell, Bengt Olsson Söräng, 6 stycken
Final bid2,600 SEK
Closed
Skrivbord furu, 2 lådor
503
Skrivbord furu, 2 lådor
Final bid300 SEK
Closed
Golvfläkt
504
Golvfläkt
Final bid75 SEK
Closed
Byrå fanerad teak, 1950-1960 tal
497
Byrå fanerad teak, 1950-1960 tal
Final bid3,000 SEK
Closed
Golvlampa modern
505
Golvlampa modern
Final bid75 SEK
Closed
Sidobord 1940-1950 tal
506
Sidobord 1940-1950 tal
Final bid50 SEK
Closed
Sidobord 1940-1950 tal
507
Sidobord 1940-1950 tal
Final bid75 SEK
Closed
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
508
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Final bid225 SEK
Closed
Stolar furu 1 par, 1940-tal
509
Stolar furu 1 par, 1940-tal
Final bid50 SEK
Closed
Byrå teakfaner, 1950-1960 tal
502
Byrå teakfaner, 1950-1960 tal
Final bid275 SEK
Closed
Mårten Andersson omslag "Serenad" signerad
510
Mårten Andersson omslag "Serenad" signerad
Final bid500 SEK
Closed
Stolar 1 par, 1940-tal
511
Stolar 1 par, 1940-tal
Final bid100 SEK
Closed
Bokhylla 1940-1950 tal
512
Bokhylla 1940-1950 tal
Final bid350 SEK
Closed
Skåp 1980-1990 tal
514
Skåp 1980-1990 tal
Final bid700 SEK
Closed
Golvlampa 1940-1950 tal
515
Golvlampa 1940-1950 tal
Final bid300 SEK
Closed
Sidobord 1970-1980 tal
519
Sidobord 1970-1980 tal
Final bid100 SEK
Closed
Mårten Andersson färglitografi "Tillsammans mot Bergen" signerad
520
Mårten Andersson färglitografi "Tillsammans mot Bergen" signerad
Final bid1,200 SEK
Closed
Golvspegel modern
521
Golvspegel modern
Final bid250 SEK
Closed
Spegel modern
522
Spegel modern
Final bid150 SEK
Closed
Trappstege metall
523
Trappstege metall
Final bid150 SEK
Closed
Golvlampa modern
516
Golvlampa modern
Final bid50 SEK
Closed
Balkonggrupp, 3 delar
524
Balkonggrupp, 3 delar
Final bid100 SEK
Closed
Soffbord metall
525
Soffbord metall
Final bid225 SEK
Closed
Hylla modern
526
Hylla modern
Final bidNo bids
Closed
Vitrinskåp 1990-tal
513
Vitrinskåp 1990-tal
Final bid1,100 SEK
Closed
Mårten Andersson färglitografi "Mannen från Bergen" signerad
530
Mårten Andersson färglitografi "Mannen från Bergen" signerad
Final bid8,600 SEK
Closed
Vädringsställ
531
Vädringsställ
Final bid125 SEK
Closed
Golvlampa 1980-1990 tal
517
Golvlampa 1980-1990 tal
Final bid950 SEK
Closed
Matgrupp körsbär, 1990-2000 tal
527
Matgrupp körsbär, 1990-2000 tal
Final bid1,900 SEK
Closed
Bokhylla Funkis, 1940-1950 tal
535
Bokhylla Funkis, 1940-1950 tal
Final bid650 SEK
Closed
Fåtölj skinn, Club-modell, 1980-1990 tal
529
Fåtölj skinn, Club-modell, 1980-1990 tal
Final bid600 SEK
Closed
Matta Willton
538
Matta Willton
Final bid350 SEK
Closed
Äkta matta Nain
539
Äkta matta Nain
Final bid700 SEK
Closed
Parti handdukar, 17 stycken
540
Parti handdukar, 17 stycken
Final bid50 SEK
Closed
Tidskrifter tåglitteratur
542
Tidskrifter tåglitteratur
Final bidNo bids
Closed
Noch byggsatser, 6 stycken
543
Noch byggsatser, 6 stycken
Final bid50 SEK
Closed
Märklin, 3 delar
544
Märklin, 3 delar
Final bid550 SEK
Closed
Parti tillbehör för modelltåg
545
Parti tillbehör för modelltåg
Final bid250 SEK
Closed
Matta IKEA "Ådum"
537
Matta IKEA "Ådum"
Final bid150 SEK
Closed
Lampskärmar opalglas, 2 stycken
546
Lampskärmar opalglas, 2 stycken
Final bid500 SEK
Closed
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
547
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
Final bid400 SEK
Address

Bergviks Auktionstjänst i Söderhamn AB

Bäckforsvägen 11

826 67 Bergvik

076-774 33 42

info@auktionstjanst.se

Follow us

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.