492
Eldkorg järn
Final bid200 SEK
493
Skänkskåp allmoge, 1700-1800 tal
Final bid450 SEK
495
Barnsäng "Bil"
Final bid50 SEK
Överlakan med spets, 8 stycken
Final bid200 SEK
498
Karmstolar Carl Larsson stil, 1 par, 1900-talets första hälft
Final bid1,200 SEK
499
Bord 1940-1950 tal
Final bid400 SEK
500
Arkivskåp teakfaner, 2 stycken, 1960-tal
Final bid350 SEK
Stolar Leksands-modell, Bengt Olsson Söräng, 6 stycken
Final bid2,600 SEK
Skrivbord furu, 2 lådor
Final bid300 SEK
Golvfläkt
Final bid75 SEK
497
Byrå fanerad teak, 1950-1960 tal
Final bid3,000 SEK
Golvlampa modern
Final bid75 SEK
Sidobord 1940-1950 tal
Final bid50 SEK
Sidobord 1940-1950 tal
Final bid75 SEK
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Final bid225 SEK
Stolar furu 1 par, 1940-tal
Final bid50 SEK
Byrå teakfaner, 1950-1960 tal
Final bid275 SEK
Mårten Andersson omslag "Serenad" signerad
Final bid500 SEK
Stolar 1 par, 1940-tal
Final bid100 SEK
Bokhylla 1940-1950 tal
Final bid350 SEK
514
Skåp 1980-1990 tal
Final bid700 SEK
Golvlampa 1940-1950 tal
Final bid300 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Final bid100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Tillsammans mot Bergen" signerad
Final bid1,200 SEK
Golvspegel modern
Final bid250 SEK
Spegel modern
Final bid150 SEK
523
Trappstege metall
Final bid150 SEK
516
Golvlampa modern
Final bid50 SEK
524
Balkonggrupp, 3 delar
Final bid100 SEK
525
Soffbord metall
Final bid225 SEK
526
Hylla modern
Vitrinskåp 1990-tal
Final bid1,100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Mannen från Bergen" signerad
Final bid8,600 SEK
531
Vädringsställ
Final bid125 SEK
Golvlampa 1980-1990 tal
Final bid950 SEK
527
Matgrupp körsbär, 1990-2000 tal
Final bid1,900 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-1950 tal
Final bid650 SEK
Fåtölj skinn, Club-modell, 1980-1990 tal
Final bid600 SEK
538
Matta Willton
Final bid350 SEK
539
Äkta matta Nain
Final bid700 SEK
540
Parti handdukar, 17 stycken
Final bid50 SEK
542
Tidskrifter tåglitteratur
543
Noch byggsatser, 6 stycken
Final bid50 SEK
544
Märklin, 3 delar
Final bid550 SEK
545
Parti tillbehör för modelltåg
Final bid250 SEK
537
Matta IKEA "Ådum"
Final bid150 SEK
546
Lampskärmar opalglas, 2 stycken
Final bid500 SEK
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
Final bid400 SEK