182 Kockum emalj, 4 delar

7007a_8dc41d9e4a461ab_med.jpeg
  • 7007a_8dc41d9e4a461ab_sm.jpeg
  • 7007b_8dc41d9e6551232_sm.jpeg
  • 7007c_8dc41d9e7c8e146_sm.jpeg
  • 7007d_8dc41d9e91ec4a1_sm.jpeg
  • 7007e_8dc41d9ea87dba6_sm.jpeg
  • 7007f_8dc41d9ebf9599c_sm.jpeg
  • 7007g_8dc41d9ed6eee27_sm.jpeg
  • 7007h_8dc41d9eee82b2d_sm.jpeg
  • 7007i_8dc41d9f0ae6d1c_sm.jpeg
  • 7007j_8dc41d9f24a5056_sm.jpeg
  • 7007k_8dc41d9f3bf7c65_sm.jpeg
  • 7007l_8dc41d9f52ba293_sm.jpeg
  • 7007m_8dc41d9f6b36dd7_sm.jpeg

Fat, 34cm.

Väggskeppa.

Tvålkopp.

Bytta 11cm, 3/4L.

  • Condition:Bruksslitage. Emaljskador.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)219 SEK