314 Gustavsberg blåvit kruka

6873a_8dc3f72b4194594_med.jpeg
  • 6873a_8dc3f72b4194594_sm.jpeg
  • 6873b_8dc3f72b56a21d6_sm.jpeg
  • 6873c_8dc3f72b6cdc7ab_sm.jpeg
  • 6873d_8dc3f72b838eabf_sm.jpeg
  • 6873e_8dc3f72b9ca7a39_sm.jpeg
  • 6873f_8dc3f72bb19a652_sm.jpeg

Stenmassa.

  • Condition:Bruksslitage. Ej rengjord. Mindre nagg.
  • Dimensions:H 20.5 cm, Diameter 18 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK