155 Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal

6168a_8dc2bd491b868df_med.jpeg
  • 6168a_8dc2bd491b868df_sm.jpeg
  • 6168b_8dc2bd4935a5296_sm.jpeg
  • 6168c_8dc2bd49546a97f_sm.jpeg
  • 6168d_8dc2bd496fb1775_sm.jpeg
  • 6168e_8dc2bd498bd0333_sm.jpeg
  • 6168f_8dc2bd49a87c917_sm.jpeg
  • 6168g_8dc2bd49c033290_sm.jpeg
  • 6168h_8dc2bd49db6c8f0_sm.jpeg
  • 6168i_8dc2bd49fd99348_sm.jpeg
  • 6168j_8dc2bd4a24475f9_sm.jpeg

Fast stoppade sitsar. Klädd rygg.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:Sitthöjd ca 49 cm, rygghöjd 100 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK