391 Spegel sekelskiftet

6404a_8dc2d5eba5c9412_med.jpeg
  • 6404a_8dc2d5eba5c9412_sm.jpeg
  • 6404b_8dc2d5ebcbbf365_sm.jpeg
  • 6404c_8dc2d5ebeb05e20_sm.jpeg
  • 6404d_8dc2d5ec049c35b_sm.jpeg
  • 6404e_8dc2d5ec21ec399_sm.jpeg
  • 6404f_8dc2d5ec43a52a9_sm.jpeg
  • 6404g_8dc2d5ec64c16ca_sm.jpeg
  • 6404h_8dc2d5ec7cc83fa_sm.jpeg

Rikt skuret krön.

  • Condition:Bruksslitage. Lagning krön.
  • Dimensions:H 152 cm, B 62 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK