569 Matgrupp betsad furu, modern

6582a_8dc2e46f87b4caf_med.jpeg
  • 6582a_8dc2e46f87b4caf_sm.jpeg
  • 6582b_8dc2e46f9f9c808_sm.jpeg
  • 6582c_8dc2e46fb482e8a_sm.jpeg
  • 6582d_8dc2e46fcbc7a14_sm.jpeg
  • 6582e_8dc2e46fe0c5941_sm.jpeg
  • 6582f_8dc2e46ff80b22b_sm.jpeg
  • 6582g_8dc2e47010b00d4_sm.jpeg
  • 6582h_8dc2e47029fd424_sm.jpeg
  • 6582i_8dc2e4703e8ad56_sm.jpeg
  • 6582j_8dc2e470519a6be_sm.jpeg
  • 6582k_8dc2e4706e30390_sm.jpeg
  • 6582l_8dc2e47085f254e_sm.jpeg

Bockbord. H 76 cm, L 200 cm, B 90 cm. Löstagbar skiva, går att plocka isär för transport.

6st stolar. Sitthöjd 44 cm, rygghöjd 97 cm.

  • Condition:Bruksslitage. Mindre repor.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK