40 Möbelgrupp rokoko-stil, 1900-tal

6357a_8dc2c9e825ba1ea_med.jpeg
  • 6357a_8dc2c9e825ba1ea_sm.jpeg
  • 6357b_8dc2c9e841925d0_sm.jpeg
  • 6357c_8dc2c9e85d3e5ba_sm.jpeg
  • 6357d_8dc2c9e87539746_sm.jpeg
  • 6357e_8dc2c9e88f84e0d_sm.jpeg
  • 6357f_8dc2c9e8abc5d2f_sm.jpeg
  • 6357g_8dc2c9e8c8321d7_sm.jpeg
  • 6357h_8dc2c9e8e47fa8c_sm.jpeg
  • 6357i_8dc2c9e901fe010_sm.jpeg
  • 6357j_8dc2c9e920be8c6_sm.jpeg
  • 6357k_8dc2c9e93dc833d_sm.jpeg
  • 6357l_8dc2c9e95f5018e_sm.jpeg

1 par karmstolar, fast stoppad sits. Klädd ryggbricka. Sitthöjd ca 42 cm, rygghöjd 86 cm.

Soffa, fast stoppad sits. Klädd rygg. Sitthöjd ca 42 cm, L 120 cm, rygghöjd 90 cm, D 45 cm.

  • Condition:Slitage. Färgbortfall. Fläckar.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK