204 Månskensampel 1900-talets första hälft

6217a_8dc2be638512289_med.jpeg
  • 6217a_8dc2be638512289_sm.jpeg
  • 6217b_8dc2be63966338e_sm.jpeg
  • 6217c_8dc2be63aa24c3f_sm.jpeg
  • 6217d_8dc2be63bf84cb9_sm.jpeg
  • 6217e_8dc2be63cf6570f_sm.jpeg
  • 6217f_8dc2be63df5d6c8_sm.jpeg

Mässing. Rosa glaskupa.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 33 cm, Diameter 24 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)219 SEK