308 Kaffekvarn allmoge, 1800-tal

6028a_8dc28b2f1c480c6_med.jpeg
  • 6028a_8dc28b2f1c480c6_sm.jpeg
  • 6028b_8dc28b2f317849d_sm.jpeg
  • 6028c_8dc28b2f48acd80_sm.jpeg
  • 6028d_8dc28b2f5dc2f8d_sm.jpeg
  • 6028e_8dc28b2f7729dd5_sm.jpeg
  • 6028f_8dc28b2f8e7dcba_sm.jpeg

Trä och metall.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage.
  • Dimensions:H 18 cm, Diameter 16 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK