305 Kaffekvarnar, 2 stycken, 1900-talets första hälft

6025a_8dc28b22c158b75_med.jpeg
  • 6025a_8dc28b22c158b75_sm.jpeg
  • 6025b_8dc28b22d85209c_sm.jpeg
  • 6025c_8dc28b22f65bd84_sm.jpeg
  • 6025d_8dc28b230f970db_sm.jpeg
  • 6025e_8dc28b232775399_sm.jpeg
  • 6025f_8dc28b2343feef3_sm.jpeg
  • 6025g_8dc28b23671b32b_sm.jpeg

1st Tix Patent, Eskilstuna.

1st G. Rosendal, Stockholm.

  • Condition:Bruksslitage. Bucklor.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)219 SEK