375 Hörnskåp allmoge, 1800-tal

6388a_8dc2ca467dc5c74_med.jpeg
  • 6388a_8dc2ca467dc5c74_sm.jpeg
  • 6388b_8dc2ca4695bcad0_sm.jpeg
  • 6388c_8dc2ca46b1ad358_sm.jpeg
  • 6388d_8dc2ca46cf590cd_sm.jpeg
  • 6388e_8dc2ca46f40eb63_sm.jpeg
  • 6388f_8dc2ca471ae0b0d_sm.jpeg
  • 6388g_8dc2ca47311a23d_sm.jpeg
  • 6388h_8dc2ca474387d75_sm.jpeg
  • 6388i_8dc2ca475730aa1_sm.jpeg
  • 6388j_8dc2ca477042846_sm.jpeg
  • 6388k_8dc2ca47890d6e2_sm.jpeg

Dörr med räfflor, bakomliggande hyllplan. Lås original, hjärtformad bricka. Nyckel finns.

  • Condition:Bruksslitage. Sprickor.
  • Dimensions:H 180 cm, B 92 cm, D 50 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK