114 Guldpendyl Gustaviansk stil, 1900-tal

6127a_8dc2b56aa5cef37_med.jpeg
  • 6127a_8dc2b56aa5cef37_sm.jpeg
  • 6127b_8dc2b56ab259b6f_sm.jpeg
  • 6127c_8dc2b56ac1bb148_sm.jpeg
  • 6127d_8dc2b56acee3718_sm.jpeg
  • 6127e_8dc2b56adbecef5_sm.jpeg
  • 6127f_8dc2b56ae82becc_sm.jpeg
  • 6127g_8dc2b56af3e8770_sm.jpeg
  • 6127h_8dc2b56b00ef66c_sm.jpeg
  • 6127i_8dc2b56b0e2c7d3_sm.jpeg

Förgyllt brons.

  • Condition:Ej funktionstestad. Funktioner garanteras ej.
  • Dimensions:H 53 cm, B 26 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK