493 Bo Fajans keramik fat + Nittsjö keramik ljusstakar, 1 par

6506a_8dc2e0eedf7c0ab_med.jpeg
  • 6506a_8dc2e0eedf7c0ab_sm.jpeg
  • 6506b_8dc2e0eef52757a_sm.jpeg
  • 6506c_8dc2e0ef0dc3497_sm.jpeg
  • 6506d_8dc2e0ef27457f3_sm.jpeg
  • 6506e_8dc2e0ef3d3cf8b_sm.jpeg
  • 6506f_8dc2e0ef530ecad_sm.jpeg
  • 6506g_8dc2e0ef65c9d16_sm.jpeg
  • 6506h_8dc2e0ef788e737_sm.jpeg
  • 6506i_8dc2e0ef90de13d_sm.jpeg
  • 6506j_8dc2e0efabef2d1_sm.jpeg

Fat märkt B no: 3734. Diameter 31 cm.

Ljusstakar märkt WN/09h. H 6.5 cm, Diameter 8 cm.

  • Condition:Bruksslitage. Stearinrester. Fat med mindre nagg i kant.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)219 SEK