- Möbler & SpeglarClear filters
Sorteringsfack 1900-tal
Final bid300 SEK
568
Stolar 3 stycken, Lammhults "Campus"
Final bid50 SEK
571
Niels Gammelgard IKEA "Enetri" hyllsektion
Final bid1,500 SEK
572
Soffbord furu, IKEA "Hallum"
Final bid50 SEK
573
Spelbord
Final bid175 SEK
574
Bokhylla Blomstermåla Möbelfabrik, 1960-tal
Final bid100 SEK
575
Marknadsbord
Final bid400 SEK
576
Marknadsbord
Final bid350 SEK
577
Hyllsektion på hjul
Final bid125 SEK
579
Spegelbyrå 1930-1940 tal
Final bid175 SEK
580
Skåp 1930-1940 tal
Final bid650 SEK
581
Soffa rokoko-stil, 1920-1930 tal
Final bid50 SEK
582
Spegel Empire, 1800-tal
Final bid75 SEK
583
Bord 1900-tal
Final bid200 SEK
584
Taburett 1900-tal
Final bid175 SEK
Sidobord 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
590
Brickbord sekelskiftet
Final bid200 SEK
Skåp-läkarskåp
Final bid800 SEK
585
Taburett 1900-tal
Final bid350 SEK
592
Stolar 6 stycken, allmoge 1800-tal
Final bid225 SEK
594
Pinnstolar 4 stycken, 1900-tal
Final bid150 SEK
591
Gungstol 1900-talets första hälft
Final bid50 SEK
607
Speglar 1 par, 1970-1980 tal
Final bid275 SEK
608
Spegel + ljuslampetter 1 par, 1980-1990 tal
Final bid175 SEK
593
Snedklaff-sekretär 1700-1800 tal
Final bid1,100 SEK
656
Sidobord 1970-1980 tal
Final bid75 SEK
657
Sidobord 1920-1930 tal
Final bid200 SEK
653
Byrå 3 lådor, 1900-tal
Final bid400 SEK
664
Spegel 1940-1950 tal
Final bid150 SEK
665
Snedklaff-sekretär 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
667
Sidobord 1940-1950 tal
Final bid200 SEK
668
Sängbord 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
663
Golvspegel "Roulette" AB Nybrofabriken Fröseke
Final bid800 SEK
666
Fotpall rokoko-stil, 1970-1980 tal
Final bid300 SEK
673
Fåtölj skinn
Final bid450 SEK
674
Final bid400 SEK
676
Byrå furu, med skrivdel, modern
Final bid500 SEK
678
Stolar 4 stycken, moderna
Final bid75 SEK
680
Spegel IKEA "Ekne"
766
Hyllsektion teak, 3 hyllplan
Final bid500 SEK
769
Hörnhylla
Final bid75 SEK
773
Hylla teakfaner, 1950-1960 tal
Final bid150 SEK
774
Hafa hylla
Final bid150 SEK
784
Klädhylla 1930-1940 tal
Final bid200 SEK