Einar Vianden provtryck, signerad -72
614
Final bid50 SEK
Mona Huss Wallin färglitografi, signerad -86
615
Final bid600 SEK
Tavla-tryck "Enkelbeckasiner"
Tavla-tryck "Enkelbeckasiner"
Final bid50 SEK
Fritiof Strandberg blandteknik, signerad 1970
617
Final bid225 SEK
Connie Dellkrantz färglitografi, signerad
618
Final bid550 SEK
Bengt Bolin akvarell, signerad
619
Kerstin Jönsson etsning "Vi två II" signerad
620
Eva Öhrn grafiskt blad "Garnkorg" signerad -80
622
Max Walter Svanberg grafiskt blad, signerad
623
Final bid175 SEK
Göran Brunius etsning, signerad
624
Final bid75 SEK
Oscar Bernheim olja på pannå, signerad
621
Final bid75 SEK
Frantisek Makes handkolorerat grafiskt blad, signerad F. Makes
625
Final bid275 SEK
Rolf Lidberg troll, 2 stycken
641
Rolf Lidberg troll, 2 stycken
Final bid225 SEK
Uppsala Ekeby figurin "Hund"
654
Uppsala Ekeby figurin "Hund"
Final bid125 SEK
Martin Norén olja på duk "Auktion" signerad
658
Final bid225 SEK
Plansch "Smörranunkel" J. Eriksson
659
Final bid300 SEK
Emil Åberg etsning "Samer" signerad
660
Final bid100 SEK
Akvarell, osignerad
661
Akvarell, osignerad
Final bid100 SEK
Bo Åke Adamsson färglitografi "Trav" signerad
662
Final bid75 SEK
Japansk målning
688
Japansk målning
Final bid250 SEK
Planscher, 2 stycken
752
Planscher, 2 stycken
Final bid175 SEK
Pelle Engman litografier, 5 stycken, signerade och numrerade
758
Final bid225 SEK
Figurin metall
764
Figurin metall
Final bid350 SEK
Bengt Lilja tusch/blyerts litografi, signerad -76
Final bid50 SEK