734 Massiv innerdörr björkkantslist 1 par, 7x21 vänsterhängda

5922a_8dc1b5b3197298f_med.jpeg
  • 5922a_8dc1b5b3197298f_sm.jpeg
  • 5922b_8dc1b5b3246c0dd_sm.jpeg
  • 5922c_8dc1b5b32e37c5b_sm.jpeg
  • 5922d_8dc1b5b337c4136_sm.jpeg
  • 5922e_8dc1b5b343663a5_sm.jpeg

Med karm. Handtag och lås finns, ej nyckel.

  • Condition:Begagnade. Slitage. Repor.
  • Dimensions:Karmyttermått H 210 cm, B 69 cm, D 10 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK