447 Byrå teak, 1950-tal

5635a_8dc15e62a283473_med.jpeg
  • 5635a_8dc15e62a283473_sm.jpeg
  • 5635b_8dc15e62c1febd9_sm.jpeg
  • 5635c_8dc15e62db92ffb_sm.jpeg
  • 5635d_8dc15e62f701c03_sm.jpeg
  • 5635e_8dc15e630f52940_sm.jpeg
  • 5635f_8dc15e63288225b_sm.jpeg
  • 5635g_8dc15e634762ae6_sm.jpeg

4 lådor. Infällda handtag. Nyckel saknas.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 86 cm, B 75 cm, D 38 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK