254 Bordslampa E.S. Horn A/S, Aalestrup Danmark, 1980-tal

5442a_8dc12a4bbf5c6bc_med.jpeg
  • 5442a_8dc12a4bbf5c6bc_sm.jpeg
  • 5442b_8dc12a4bd271214_sm.jpeg
  • 5442c_8dc12a4be8c1ac8_sm.jpeg
  • 5442d_8dc12a4bfd2a356_sm.jpeg
  • 5442e_8dc12a4c1248702_sm.jpeg
  • 5442f_8dc12a4c275ecee_sm.jpeg
  • 5442g_8dc12a4c3e57c74_sm.jpeg

Artikelnummer 439. Lackad plåt.

  • Condition:Fungerar vid inskrivning. Slitage & repor.
  • Dimensions:H 58 cm, Diameter skärm 48 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK