829 Diverse porslin & keramik

4995a_8dc0080decef390_med.jpeg
  • 4995a_8dc0080decef390_sm.jpeg
  • 4995b_8dc0080e0438666_sm.jpeg
  • 4995c_8dc0080e1aabee1_sm.jpeg
  • 4995d_8dc0080e332525f_sm.jpeg
  • 4995e_8dc0080e4cad074_sm.jpeg
  • 4995f_8dc0080e641c2ad_sm.jpeg
  • 4995g_8dc0080e7c1b5df_sm.jpeg
  • 4995h_8dc0080e94c091f_sm.jpeg
  • 4995i_8dc0080eaed4680_sm.jpeg
  • 4995j_8dc0080ec93ce1b_sm.jpeg
  • 4995k_8dc0080ee69aa3e_sm.jpeg
  • 4995l_8dc0080effa87fc_sm.jpeg
  • 4995m_8dc0080f19b92e2_sm.jpeg
  • 4995n_8dc0080f30c6f5d_sm.jpeg

Blåvit kruka. H 16 cm, Diameter 13 cm.

Hänkelvas, H 24 cm.

Gefle skål. H 13 cm, Diameter 26 cm.

Med mera.

  • Condition:Bruksslitage. Krackeleringar.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK