425 Terriner, 3 stycken

3780a_8dbe688f74fcb50_med.jpeg
  • 3780a_8dbe688f74fcb50_sm.jpeg
  • 3780b_8dbe688f8ea8e81_sm.jpeg
  • 3780c_8dbe688fa8220c4_sm.jpeg
  • 3780d_8dbe688fbfe757b_sm.jpeg
  • 3780e_8dbe688fd8e757c_sm.jpeg
  • 3780f_8dbe688ff07c5d1_sm.jpeg
  • 3780g_8dbe68900abc4ad_sm.jpeg
  • 3780h_8dbe689020d069d_sm.jpeg
  • 3780i_8dbe689046567df_sm.jpeg
  • 3780j_8dbe68905d5ff25_sm.jpeg
  • 3780k_8dbe6890830f147_sm.jpeg

Rörstrand "Gerda".

Gustavsberg "Ägir".

Göteborg "Anna original".

  • Condition:Bruksslitage & krackeleringar.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK