373 Dalahästar, 2 stycken

3728a_8dbe5efbae150b8_med.jpeg
  • 3728a_8dbe5efbae150b8_sm.jpeg
  • 3728b_8dbe5efbc7c9988_sm.jpeg
  • 3728c_8dbe5efbdcb9093_sm.jpeg
  • 3728d_8dbe5efbf42f502_sm.jpeg
  • 3728e_8dbe5efc0968ac8_sm.jpeg
  • 3728f_8dbe5efc1c7a4e9_sm.jpeg

Mankhöjd 9 cm & 5.5 cm.

  • Condition:Bruksslitage. Skador.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK