226 Rörstrand bringare, 2 stycken + Grötskål Göteborg

1554a_8dbb51bce3fce86_med.jpeg
  • 1554a_8dbb51bce3fce86_sm.jpeg
  • 1554b_8dbb51bceb53abc_sm.jpeg
  • 1554c_8dbb51bcf1b3286_sm.jpeg
  • 1554d_8dbb51bcf8aa60a_sm.jpeg
  • 1554e_8dbb51bcff8a717_sm.jpeg
  • 1554f_8dbb51bd071f8c0_sm.jpeg
  • 1554g_8dbb51bd0dca9b2_sm.jpeg
  • 1554h_8dbb51bd15a6ea3_sm.jpeg

Bruksslitage & krackelering. Skål H 15 cm, Diameter 24 cm. Kannor H 14 cm & 10 cm.

    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK