830 Rörstrand "Ostindia" servisdelar, 25 delar

2162a_8dbb854d15994bc_med.jpeg
  • 2162a_8dbb854d15994bc_sm.jpeg
  • 2162b_8dbb854d0b2d0dc_sm.jpeg
  • 2162c_8dbb854d5817cea_sm.jpeg
  • 2162d_8dbb854d228d650_sm.jpeg
  • 2162e_8dbb854d68ca954_sm.jpeg
  • 2162f_8dbb854d6b5a2a4_sm.jpeg
  • 2162g_8dbb854d5cfcd12_sm.jpeg
  • 2162h_8dbb854d76cad13_sm.jpeg
  • 2162i_8dbb854d6bc958e_sm.jpeg
  • 2162j_8dbb854ce7eafd7_sm.jpeg
  • 2162k_8dbb854cf2700ed_sm.jpeg
  • 2162l_8dbb854cdb289c0_sm.jpeg
  • 2162m_8dbb854d131bdf6_sm.jpeg

5st koppar. H 6 cm, Diameter 11.5 cm.

3st koppar. H 5 cm, Diameter 8 cm.

6st fat, Diameter 17 cm.

8st fat, Diameter 13.5 cm.

Karott. H 11 cm, Diameter 21 cm.

Tekanna.

Sockerskål.

Bruksslitage. Nagg finns.

    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK