605 Ljusstakar nysilver 1 par, rokoko-stil, 1900-tal

1937a_8dbb5229519d686_med.jpeg
  • 1937a_8dbb5229519d686_sm.jpeg
  • 1937b_8dbb52295875d6f_sm.jpeg
  • 1937c_8dbb52296007b62_sm.jpeg
  • 1937d_8dbb522967b4825_sm.jpeg
  • 1937e_8dbb5229705a850_sm.jpeg

Bruksslitage & stearinrester. H 17 cm, fot mått 10x10 cm.

    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK