225 Fotskålar 2 stycken, 1900-tal

1553a_8dbb51b2a1b0a60_med.jpeg
  • 1553a_8dbb51b2a1b0a60_sm.jpeg
  • 1553b_8dbb51b2a9e74d7_sm.jpeg
  • 1553c_8dbb51b2b0d0cb8_sm.jpeg
  • 1553d_8dbb51b2b78d97f_sm.jpeg
  • 1553e_8dbb51b2bef1fba_sm.jpeg

1st nysilverfot. H 19 cm, Diameter 25 cm. 1st glas. H 13 cm, Diameter 19 cm. Bruksslitage.

    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK