55 Slagbord allmoge, 1800-tal

13007a_8dcfce96019e04e_med.jpeg
  • 13007a_8dcfce96019e04e_sm.jpeg
  • 13007b_8dcfce961785c6c_sm.jpeg
  • 13007c_8dcfce962d54b27_sm.jpeg
  • 13007d_8dcfce9640e0eb0_sm.jpeg
  • 13007e_8dcfce9654e7418_sm.jpeg
  • 13007f_8dcfce966b03976_sm.jpeg
  • 13007g_8dcfce967f6c1ee_sm.jpeg
  • 13007h_8dcfce96925a27e_sm.jpeg
  • 13007i_8dcfce96aa0d1a6_sm.jpeg
  • 13007j_8dcfce96bdeb7fc_sm.jpeg

Enkla grindar. 2st skivor.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:H 75 cm, L 165 cm, B 115 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK