225 Gustavsberg "Pyro" kryddservis, 8 delar

13177a_8dcffe1426ddf8b_med.jpeg
  • 13177a_8dcffe1426ddf8b_sm.jpeg
  • 13177b_8dcffe143b75cdd_sm.jpeg
  • 13177c_8dcffe145225275_sm.jpeg
  • 13177d_8dcffe1468cee5f_sm.jpeg
  • 13177e_8dcffe148165ad2_sm.jpeg
  • 13177f_8dcffe14997a5af_sm.jpeg
  • 13177g_8dcffe14b002272_sm.jpeg
  • 13177h_8dcffe14c521f97_sm.jpeg

Samt smörbytta, no: 49.

  • Condition:Bruksslitage. Nagg. Krackeleringar. Ej rengjorda.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK