83 Mortlar mässing, 4 stycken

12218a_8dce7a4e769ebd1_med.jpeg
  • 12218a_8dce7a4e769ebd1_sm.jpeg
  • 12218b_8dce7a4e916ccb5_sm.jpeg
  • 12218c_8dce7a4eaa88245_sm.jpeg
  • 12218d_8dce7a4ec528c48_sm.jpeg
  • 12218e_8dce7a4ee1982f8_sm.jpeg
  • 12218f_8dce7a4efd84845_sm.jpeg
  • 12218g_8dce7a4f178cfca_sm.jpeg
  • 12218h_8dce7a4f34e3fe4_sm.jpeg

3st Skultuna, no: e10, no: 3 & no: 4.

1st omärkt.

  • Condition:Bruksslitage. Repor.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK