164 Ljusstake Vallonmässing, 1900-tal + skrin nysilver

12299a_8dce90a4e4ef0ff_med.jpeg
  • 12299a_8dce90a4e4ef0ff_sm.jpeg
  • 12299b_8dce90a500c1502_sm.jpeg
  • 12299c_8dce90a51da17a7_sm.jpeg
  • 12299d_8dce90a5385b58e_sm.jpeg
  • 12299e_8dce90a552e0701_sm.jpeg
  • 12299f_8dce90a5697e898_sm.jpeg
  • 12299g_8dce90a57f03af2_sm.jpeg
  • 12299h_8dce90a5938406f_sm.jpeg
  • 12299i_8dce90a5ab4396b_sm.jpeg
  • 12299j_8dce90a5ccd220b_sm.jpeg

Ljusstake 6-kantig fot. H 26 cm, Diameter 6 cm.

Skrin H 7 cm, B 13 cm.

  • Condition:Bruksslitage.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK