- Artworks & SculpturesClear filters
554
Figurin gips "Kvinna med hundar"
Final bid225 SEK
561
Goebel figurin på träsockel, Bing & Gröndahl "Svend Lindhart" figurin, Tennsoldat + figurin
Final bid75 SEK
555
Figurin gips "Hund"
Final bid175 SEK
Alingsås keramik emaljstudio, väggrelief emalj
Final bid225 SEK
632
Olja på duk, signerad W.F Smith
Final bid275 SEK
636
Tavlor "Foton från Bollnäs" 8 stycken
Final bid100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Våsbo fäbodar" signerad
Final bid1,700 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Sparbanken" signerad
Final bid3,600 SEK
Karl Tirén olja på pannå, signerad
Final bid2,600 SEK