608 Väggtelefon, Telegrafverkets Verkstad Stockholm, 1900-talets första hälft

12027a_8dcdc9b70a17026_med.jpeg
  • 12027a_8dcdc9b70a17026_sm.jpeg
  • 12027b_8dcdc9b7294afe8_sm.jpeg
  • 12027c_8dcdc9b74a75900_sm.jpeg
  • 12027d_8dcdc9b76730ba4_sm.jpeg
  • 12027e_8dcdc9b7858efdb_sm.jpeg
  • 12027f_8dcdc9b79fbc44b_sm.jpeg
  • 12027g_8dcdc9b7b924371_sm.jpeg
  • 12027h_8dcdc9b7d372cd0_sm.jpeg
  • 12027i_8dcdc9b7f89c556_sm.jpeg
  • 12027j_8dcdc9b8170c486_sm.jpeg

Märkt tfn-app AC150. Träfodral.

  • Condition:Ej funktionstestad. Funktion garanteras ej. Bruksslitage.
  • Dimensions:H 60 cm, B 25 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK