446 Snedklaff 1700-tal

11865a_8dcd9547e5b01fc_med.jpeg
  • 11865a_8dcd9547e5b01fc_sm.jpeg
  • 11865b_8dcd9547fd33eff_sm.jpeg
  • 11865c_8dcd954815c98ae_sm.jpeg
  • 11865d_8dcd95482e86d21_sm.jpeg
  • 11865e_8dcd9548478aeca_sm.jpeg
  • 11865f_8dcd95486095914_sm.jpeg
  • 11865g_8dcd95487d67517_sm.jpeg
  • 11865h_8dcd95489838237_sm.jpeg
  • 11865i_8dcd9548ad4a991_sm.jpeg
  • 11865j_8dcd9548c24a0b2_sm.jpeg
  • 11865k_8dcd9548dcf1df5_sm.jpeg
  • 11865l_8dcd9548f4150b7_sm.jpeg
  • 11865m_8dcd95490a9a4be_sm.jpeg
  • 11865n_8dcd9549217c397_sm.jpeg
  • 11865o_8dcd95493a629fe_sm.jpeg

Överdel med lådor, förvaringsdel, lönnfack. 3st lådor. Nyckel finns. Klaff går ej att låsa. Senare bemålad.

  • Condition:Slitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:H 100 cm, B 100 cm, D 50 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK