454 Sängbord 1900-talets första hälft

11873a_8dcd956c9f49694_med.jpeg
  • 11873a_8dcd956c9f49694_sm.jpeg
  • 11873b_8dcd956cb648382_sm.jpeg
  • 11873c_8dcd956cce0c6b1_sm.jpeg
  • 11873d_8dcd956ceaaa4fe_sm.jpeg
  • 11873e_8dcd956d02596a7_sm.jpeg
  • 11873f_8dcd956d1a10298_sm.jpeg
  • 11873g_8dcd956d30c4ca9_sm.jpeg

Låda i sarg. Tidningsdel. Dörr med bakomliggande förvaring.

  • Condition:Slitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:H 75 cm, B 40 cm, D 40 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK