397 Matgrupp Nyrenässans, omkring sekelskiftet
8st stolar, varav en behov av lagning ett ben. Svarvad stomme, skinnklädd sits med nitar. Sitthöjd ca 45 cm, rygghöjd 106 cm.
Bord med 2st utdragbara skivor. Total L 255 cm, hopskjuten L 135 cm, H 76 cm, B 106 cm.
- Condition:Bruksslitage. Skinn med repor.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |