222 Hans Larsson färglitografi, signerad 1959

11639a_8dcd7b47ed24521_med.jpeg
  • 11639a_8dcd7b47ed24521_sm.jpeg
  • 11639b_8dcd7b481065daf_sm.jpeg
  • 11639c_8dcd7b483003b35_sm.jpeg
  • 11639d_8dcd7b4845dc656_sm.jpeg
  • 11639e_8dcd7b4860884e6_sm.jpeg
  • 11639f_8dcd7b4882cbb15_sm.jpeg
  • 11639g_8dcd7b48a3f18f2_sm.jpeg

No: 190/260.

  • Dimensions:Ramad 64x50 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK