470 Fiol 1900-tal

11889a_8dcd9666fe0664a_med.jpeg
  • 11889a_8dcd9666fe0664a_sm.jpeg
  • 11889b_8dcd966714b52fb_sm.jpeg
  • 11889c_8dcd96672cd7d0c_sm.jpeg
  • 11889d_8dcd96674cc4bf1_sm.jpeg
  • 11889e_8dcd96676991f0f_sm.jpeg
  • 11889f_8dcd9667830e7d4_sm.jpeg
  • 11889g_8dcd9667a417b52_sm.jpeg
  • 11889h_8dcd9667c72ade3_sm.jpeg
  • 11889i_8dcd9667ea7e451_sm.jpeg
  • 11889j_8dcd9668060c18b_sm.jpeg
  • 11889k_8dcd96681dd7b2b_sm.jpeg
  • 11889l_8dcd9668351a9e7_sm.jpeg
  • 11889m_8dcd966849e7cd2_sm.jpeg
  • 11889n_8dcd96686ab195e_sm.jpeg

Begagnad. Väska samt stråke medföljer.

  • Condition:Hel. Bruksslitage.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK