468 Cello 1900-tal

11887a_8dcd965fa6c6696_med.jpeg
  • 11887a_8dcd965fa6c6696_sm.jpeg
  • 11887b_8dcd965fc271d14_sm.jpeg
  • 11887c_8dcd965fdfaad2a_sm.jpeg
  • 11887d_8dcd965ff96edf9_sm.jpeg
  • 11887e_8dcd96601931bec_sm.jpeg
  • 11887f_8dcd96602ee9a23_sm.jpeg
  • 11887g_8dcd96604b2eb1a_sm.jpeg
  • 11887h_8dcd966067b3e70_sm.jpeg
  • 11887i_8dcd9660868bd79_sm.jpeg
  • 11887j_8dcd9660a7bf226_sm.jpeg
  • 11887k_8dcd9660be7e4a9_sm.jpeg
  • 11887l_8dcd9660d8d5696_sm.jpeg
  • 11887m_8dcd9660fa6b70f_sm.jpeg
  • 11887n_8dcd966116bdca3_sm.jpeg
  • 11887o_8dcd96612e3e690_sm.jpeg
  • 11887p_8dcd9661442c0cf_sm.jpeg
  • 11887q_8dcd96615e186d6_sm.jpeg

Begagnad. Stråke samt väska medföljer.

  • Condition:Hel. Bruksslitage.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK