827
Bordslampor-fönsterlampor IKEA "Aläng" 1 par
Final bid100 SEK
828
Gnistplåt 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
829
Gustavsberg "Delila" servis, 48 delar
Final bid75 SEK
830
Parti vaser
Final bid50 SEK
822
Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda, tumblerglas 6 stycken
Final bid500 SEK
835
Lisa Bauer Kosta Boda, kristallskål
Final bid500 SEK
836
Wurth Almanacka 2001
Final bid50 SEK
837
Trälådor med text, 2 stycken
Final bid225 SEK
838
Parti mynt
Final bid250 SEK
839
Ljusstake mässing
Final bid175 SEK
840
Efterrättsskålar, 12 stycken + Jie keramikfat
Final bid150 SEK
806
Kamin Jötul F 118
Final bid4,400 SEK
841
Kaffeservis Karlskrona, 20 delar
Final bid50 SEK
833
Bordsoljelampa mässing
Final bid250 SEK
842
Servisdelar Bavaria, 24 delar
Final bid125 SEK
834
Bordsspegel mässing, 1900-tal
Final bid250 SEK
844
Rostfri bunke 14L + hämtare
Final bid175 SEK
846
NilsJohan Snapphane grill
Final bid550 SEK
847
Uppstoppad ekorre
Final bid150 SEK
848
Taklucka/Skylight för båt
Final bid50 SEK
850
Parti blomkrukor
Final bid150 SEK
852
Takkrona smide, Jugend
Final bid75 SEK
853
Taklampa Jugend
Final bid300 SEK
845
Hälsingefilten, 2 stycken, Forsbro Yllefabrik Arbrå
Final bid2,000 SEK
854
Resegrammofon
Final bid175 SEK
855
Trädgårdsbord
Final bid275 SEK
856
Hans Agne Jakobsson blomsterlåda, koppar
Final bid300 SEK
831
Parti vaser
Final bid300 SEK
857
Vägglampor-ytterbelysning, design Hans Agne Jakobsson, 2 stycken
Final bid100 SEK
849
Parti blomkrukor
Final bid100 SEK
858
Blombänk 1900-tal
Final bid900 SEK
851
Taburett 1900-tal
Final bid125 SEK
860
Arbetsbänk Powerfix
Final bid125 SEK
862
Snöspadar, 2 stycken
Final bid225 SEK
865
Skottkärra
Final bid450 SEK
832
Tras Maja textiltavla, signerad
Final bid200 SEK
868
Stakkälke
Final bid300 SEK
870
Mjölkkärra
Final bid1,200 SEK
871
Säckkärra
Final bid300 SEK
872
Borr 1800-tal
Final bid50 SEK
864
Cykel Rex Gigabike, 24"
Final bid250 SEK
873
Bitssats
Final bid225 SEK
866
Barnvagn 1920-1930 tal
Final bid300 SEK
875
Skottkärra
Final bid350 SEK
867
Potatiskärra
Final bid250 SEK
877
Röjsåg Husqvarna 343F
Final bid1,300 SEK
878
Stege aluminium
Final bid250 SEK
879
Stege aluminium
Final bid400 SEK