777 Vattenkanna "Strilo" JH-fabriken Särsjö

11164a_8dcc29f657a9072_med.jpeg
  • 11164a_8dcc29f657a9072_sm.jpeg
  • 11164b_8dcc29f670f2191_sm.jpeg
  • 11164c_8dcc29f686e332e_sm.jpeg
  • 11164d_8dcc29f69f150f7_sm.jpeg
  • 11164e_8dcc29f6b95f6d6_sm.jpeg
  • 11164f_8dcc29f6d3fa07e_sm.jpeg

  • Condition:Bruksslitage. Bucklor.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK