295 Teglashållare 6 stycken, Sovjetunionen, 1900-tal

10681a_8dcb7b226bedc76_med.jpeg
  • 10681a_8dcb7b226bedc76_sm.jpeg
  • 10681b_8dcb7b22872849a_sm.jpeg
  • 10681c_8dcb7b22a4d707b_sm.jpeg
  • 10681d_8dcb7b22bd40b8c_sm.jpeg
  • 10681e_8dcb7b22d53c79c_sm.jpeg
  • 10681f_8dcb7b22ef89340_sm.jpeg
  • 10681g_8dcb7b230905384_sm.jpeg
  • 10681h_8dcb7b23229d94e_sm.jpeg
  • 10681i_8dcb7b233a72ae5_sm.jpeg
  • 10681j_8dcb7b235749980_sm.jpeg

Vitmetall/emalj. Dekor av pingviner och blommor. Stämplade USSR.

  • Condition:Bruksslitage. Repor.
  • Dimensions:H utan handtag 7 cm, Diameter 7 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)165 SEK