592 Syskrin 1940-tal

10979a_8dcc029fbf58743_med.jpeg
  • 10979a_8dcc029fbf58743_sm.jpeg
  • 10979b_8dcc029fd9c184e_sm.jpeg
  • 10979c_8dcc029ff28ec25_sm.jpeg
  • 10979d_8dcc02a00a7286c_sm.jpeg
  • 10979e_8dcc02a0263f325_sm.jpeg
  • 10979f_8dcc02a0447b0d0_sm.jpeg
  • 10979g_8dcc02a061309e6_sm.jpeg

Kurbitsmålad. Lock med förvaringsdel. Svarvade, kopplade ben. Nyckel saknas.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 61 cm, B 37 cm, D 27 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK