2 Sigurd Ressel "Falcon Chair" fåtöljer 1 par, Vatne Möbler Norge, 1970-tal
Stomme trä. Löstagbar skinnklädsel.
- Condition:Bruksslitage. Fläckar i klädsel.
- Dimensions:Sitthöjd ca 43 cm, rygghöjd 100 cm, B 78 cm.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |