54 Matgrupp 1960-1970 tal

10595a_8dcb6bc1a0ae3d1_med.jpeg
  • 10595a_8dcb6bc1a0ae3d1_sm.jpeg
  • 10595b_8dcb6bc1b6f58ed_sm.jpeg
  • 10595c_8dcb6bc1d230013_sm.jpeg
  • 10595d_8dcb6bc1ea0b8f5_sm.jpeg
  • 10595e_8dcb6bc201cbd0a_sm.jpeg
  • 10595f_8dcb6bc216f80e7_sm.jpeg
  • 10595g_8dcb6bc22d2694a_sm.jpeg
  • 10595h_8dcb6bc24589c35_sm.jpeg
  • 10595i_8dcb6bc261655b2_sm.jpeg

Bord med 2st iläggsskivor. H 75 cm, Diameter 110 cm.

4st stolar, löst stoppad sits. Sitthöjd 46 cm, rygghöjd 84 cm.

  • Condition:Skivor med mindre fanerskador. Bord med bruksslitage & fläckar. Stolar färgslitage och mindre fläckar.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK