232 John Melcher olja på duk "Landskapsmotiv" signerad

10618a_8dcb6d45f644675_med.jpeg
  • 10618a_8dcb6d45f644675_sm.jpeg
  • 10618b_8dcb6d461704e9a_sm.jpeg
  • 10618c_8dcb6d463d5407f_sm.jpeg
  • 10618d_8dcb6d46573a9e2_sm.jpeg

  • Condition:Ram med mindre skador.
  • Dimensions:Ramad 116x85 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK