693 Gustavsberg "Hagtorn" servis, 71 delar

11080a_8dcc1262e660c7a_med.jpeg
  • 11080a_8dcc1262e660c7a_sm.jpeg
  • 11080b_8dcc1262fd55ccf_sm.jpeg
  • 11080c_8dcc126315c88fb_sm.jpeg
  • 11080d_8dcc12632d1d400_sm.jpeg
  • 11080e_8dcc1263453880a_sm.jpeg
  • 11080f_8dcc12635f2af7e_sm.jpeg
  • 11080g_8dcc1263775836f_sm.jpeg
  • 11080h_8dcc126391e6a5a_sm.jpeg
  • 11080i_8dcc1263aa045a6_sm.jpeg
  • 11080j_8dcc1263c272e4b_sm.jpeg
  • 11080k_8dcc1263dad968a_sm.jpeg
  • 11080l_8dcc1263f35805e_sm.jpeg
  • 11080m_8dcc12640cbd9f8_sm.jpeg

19st djupa tallrikar, Diameter 23.5 cm.

11st mattallrikar, Diameter 23.5 cm.

19st förrättstallrikar, Diameter 19 cm.

10st assietter, Diameter 16 cm.

2st terriner.

1st kanna.

8st uppläggningsfat.

1st såsterrin.

  • Condition:Bruksslitage. Nagg kan förekomma.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK