118 Gustavsberg "Hagtorn" servis, 44 delar

10504a_8dcb5f3e8237dee_med.jpeg
  • 10504a_8dcb5f3e8237dee_sm.jpeg
  • 10504b_8dcb5f3e97a7832_sm.jpeg
  • 10504c_8dcb5f3eb267884_sm.jpeg
  • 10504d_8dcb5f3ecb9831f_sm.jpeg
  • 10504e_8dcb5f3ee6990d1_sm.jpeg
  • 10504f_8dcb5f3f03cf431_sm.jpeg
  • 10504g_8dcb5f3f1ec52bf_sm.jpeg
  • 10504h_8dcb5f3f36e2446_sm.jpeg
  • 10504i_8dcb5f3f4fde578_sm.jpeg
  • 10504j_8dcb5f3f65f93fa_sm.jpeg

11st mattallrikar, Diameter 24 cm.

12st djupa tallrikar, Diameter 23.5 cm.

1st terrin.

3st karotter.

1st såsterrin.

3st uppläggningsfat.

13st assietter, Diameter 18.5 cm.

  • Condition:Bruksslitage. Krackeleringar. Nagg kan förekomma.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK