487 Stolar Leksands-modell, 3 stycken, allmoge 1800-tal

9982a_8dc8f7919327f28_med.jpeg
  • 9982a_8dc8f7919327f28_sm.jpeg
  • 9982b_8dc8f791aff85d5_sm.jpeg
  • 9982c_8dc8f791cb156b3_sm.jpeg
  • 9982d_8dc8f791e3c772c_sm.jpeg
  • 9982e_8dc8f79206a894b_sm.jpeg
  • 9982f_8dc8f792269323a_sm.jpeg
  • 9982g_8dc8f79248e4f36_sm.jpeg
  • 9982h_8dc8f7926614009_sm.jpeg
  • 9982i_8dc8f79284225ac_sm.jpeg
  • 9982j_8dc8f792a5864f0_sm.jpeg
  • 9982k_8dc8f792c4c44ae_sm.jpeg

2st med 8st ryggpinnar. Kopplade ben. Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 85 cm.

1st med 7st ryggpinnar. Kopplade ben. Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 88 cm.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Sprickor.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK